Ciekawe efekty nadruku na koszulki – nadruk neonowy, odblaskowy i świecący w ciemności

Nowość – lekkie bluzy z własnym nadrukiem
22 września 2016

Dawno już minęły czasy kiedy nadruk odblaskowy był przeznaczony dla pewnych grup zawodowych, a koszulki z nadrukiem świecącym w ciemności były do kupienia jedynie w sklepie. Teraz każdy może mieć nadruk swojego pomysłu, który będzie świecił w ciemności czy będzie neonowy!

Koszulki z nadrukiem neonowym

Nadruk neonowy na pewno wyróżni Twoją grafikę spośród innych koszulek. W Printcraft wykonujemy nadruk neonowy na koszulki w kolorze żółtym, różowym, czerwonym, zielonym oraz pomarańczowym. Warto mieć na uwadze, że nadruk neonowy może być wyłącznie napisem, grafiką wektorową, logiem lub bardzo prostą grafiką, która nie posiada żadnych przejść tonalnych. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z próbnym nadrukiem neonowym w kolorze żółtym.

Koszulka z nadrukiem odblaskowym

To kolejna ciekawa propozycja nadruku na koszulki. Nadruk odblaskowy, odbija światła i poprawia widoczność np. na drodze czy ścieżce rowerowej. Odblaski są tez używane na odzieży turystycznej, a nawet koszulkach sportowych dla sportowców czy osób uprawiających aktywny tryb życia. Szczególnie koszulki z odblaskami będą przydatne dla biegaczy, ponieważ odblaskowy nadruk poprawi ich widoczność dla uczestników ruchu. Nadruk odblaskowy wykonujemy nie tylko na koszulki sportowe, ale również na koszulki bawełniane. Najlepiej w tym sposobie nadruku sprawdzają się napisy, logo, prosta grafika wektorowa.

Koszulki świecące w ciemności

Koszulka świecąca w ciemności to dobry patent na imprezę, szczególnie Haloween, na której nadruk będzie bardzo efektowny. Co można nadrukować? Grafikę wektorową, logo i napisy – tak więc, mroczne nietoperze czy szkielety świecące w ciemności, spokojnie można mieć na swojej koszulce. Koszulka świecąca w ciemności działa w oparciu o działanie fotoluminescencyjne, w dzień nadruk jest biały, zaś w nocy „odbija” zebrane światło.

Nadruk brokatowy na koszulki

Brokatową grafikę wykonujemy w oparciu o technologię flex. Dzięki temu brokat nie odpadnie i będzie długo wytrzymały. Do wyboru mamy kilka kolorów brokatu w tym czerwony, czarny, niebieski, turkusowy, zielony, żółty czy różowy.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem powyższych typów nadruku na koszulce to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Doradzimy i pomożemy!

Privacy Preference Center